Kamera interaktywna dla psa

Bezpieczeństwo psa podczas nieobecności właściciela

Pies to członek rodziny jednak są miejsca w które nie możemy go zabrać mimo, że bardzo byśmy chcieli. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nowoczesne, rewolucyjne rozwiązanie Petalk. Petalk jest kamerką interaktywna pozwalającą na monitorowanie/podglądanie naszego pupila oraz dwustronną komunikację z nim.

Jest to nowość na polskim rynku, ale mimo tak krótkiej obecności zyskuje rzeszę zwolenników. Wielu z nich ocenia produkt jako idealny dla osób w których domu pojawił się szczeniak. To właśnie w tym okresie konieczne jest nauczenie psa, aby pozostając sam w domu nie niszczył mebli i czuł się bezpiecznie – mimo, że jest sam. Kamerka Petalk pozwala w nauce pozostawania szczeniaka samego w domu. Możemy wyjść na chwilę z domu pozostawiając psa samego, ale mając na niego podgląd i ewentualnie zareagować. Jak zareagować? Zawołać do psa przez kamerkę, a następnie zdalnie podać mu smakołyki. Petalk idealnie sprawdza się także w nocy dzięki podczerwieni – obraz jest wyraźny. 

 A co jeśli nie możesz ciągle spoglądać na telefon? To też nie problem, aplikacja posiada możliwość ustawienia stopnia ruchu w którym przesyła nam powiadomienia. Jeśli piesek spokojnie śpi, a po jakimś czasie obudzi się i zacznie rozrabiać na Twój telefon otrzymasz powiadomienie o ruchu w domu, jeśli je przeoczysz lub nie będziesz miał/a możliwości sprawdzić co pies robił, aplikacja zarejestruje to zdarzenie w formie zdjęcia dzięki czemu można sprawdzić co zarejestrowała kamera. 

Bezpieczeństwo psa samego w domu oraz spokój właściciela są bezcenne dlatego produkt jest godny polecenia. Nie należy on do najtańszych, ale użytkowanie go nie łączy się z żadnymi dodatkowymi opłatami czy abonamentami. 

Podziel się

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *